21 września 2017 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Szkolnego. W głosowaniu brało udział 188 uczniów z klas II - VII. jeden głos był nieważny. Kandydowało 10 uczniów:
7.    Julita Szmyt
8.    Ines Waberska
9.    Grzegorz Wajda
10.    Krystian Woźnica
III miejsce zdobyli ex aequo Laura Polak (kl.IVA) i  Grzegorz Wajda (kl. VIA) po 23 głosy - członkowie; II miejsce, czyli zastępcą przewodniczącego został Kacper Fartuszyński (kl. VIIA) - 32 głosy, natomiast przewodniczącą szkoły została Wiktoria Gil (kl. VIIB)zdobywając 41 głosów.
Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

Siatkarki zdominowały turniej PDF Drukuj Email
Artykuły szkoły - Sport dziewcząt
Wpisany przez Administrator
wtorek, 12 października 2010 19:28

10 października w Szamotułach odbył się turniej skierowany do najmłodszych adeptek sztuki siatkarskiej. W turnieju singli, bo o nim mowa, wzięły udział 33 dziewczynki z następujących klubów: SMS Poznań, Zielone Wzgórza Murowana Goślina, Szamotulanin Szamotuły, Atlas Tarnowo Podgórne, Herkules Otorowo, Błyskawica Rokietnica i oczywiście SP Szlichtyngowa.

Więcej zdjęć - rozwiń wiadomość

Reprezentacja naszej szkoły wyselekcjonowała 6 zawodniczek: Julię Hejner, Olę Skwarczyńską, Kasię Lis, Dominikę Skudlarek, Oliwię Niemaczek i Sandrę Wawrzyniak.

33 zawodniczki zostały rozlokowane w 6 grupach. 4 nasze siatkarki wygrały swoje grupy eliminacyjne i trafiły do 6-osobowej grupy finałowej walczącej o miejsca I-VI.

Dziewczęta zrobiły duże wrażenie zarówno pod względem techniki użytkowej jak i przygotowaniem gimnastycznym i kondycyjnym. Ćwiczenia ogólnorozwojowe i lekkoatletyczne realizowane na zajęciach wychowania fizycznego przynoszą spodziewane efekty.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Turniej wygrała Julia Hejner, Ola Skwarczyńska stanęła natomiast na trzecim stopniu podium!