Losowe nowości

JADŁOSPIS 09-20. 09. 2019


PONIEDZIAŁEK 09.09.2019
Zupa grochowa z parówką z szynki
Bułka  ciabatta z masłem,  sałatą i  serem żółtym, Pomidorki koktajlowe Nektarynka (1,6,7*)
WTOREK 10.09.2019
Kotlet z piersi kurczaka w słoneczniku, Ziemniaki z koperkiem, Mizeria z ogórka gruntowego, rzodkiewki i szczypiorku , Arbuz (1,3,7)
Środa 11.09.2019
Udziec z indyka w sosie ziołowym, Kasza pęczak, Sałatka z buraczka czerwonego, Maliny (1,7)
CZWARTEK 12.09.2019
Filet z miruny smażony, Ziemniaki, Surówka z białej rzodkwi, ogórka zielonego, marchewki,  pory i kukurydzy (1,3,4,7)
PIĄTEK 13.09.2019
Zupa  szczawiowa z jajkiem, Bułka orkiszowa z masłem, szynką białą z kurczaka                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Papryka kolorowa o chrupania (1,7,8 *)

PONIEDZIAŁEK 16.09.2019
Zupa letnia ( udka kuraka, włoszczyzna, brokuły, kalafior, brukselka, groszek zielony, kapusta, ziemniaki, koperek, fasolka szparagowa)
Bułka grahamka z masłem, filetem z indyka, ogórkiem zielonym i rzodkiewką   (1,6,7,8*)
WTOREK 17.09.2019
Makaron pełnoziarnisty z twarogiem waniliowym i sosem leśnym, Woda, Banan (1,7)
Środa 18.09.2019
Klopsiki w sosie pomidorowym, Ziemniaki, Surówka z kapusty pekińskiej, papryki, koperku i kukurydzy, Deser mleczno- orzechowy Zuzia (1,3,5,7)
CZWARTEK 19.09.2019
Ryba po grecku, Ziemniaki z koperkiem, Mus owocowy 100% (1,3,47)
PIĄTEK 20.09.2019
Zupa pomidorowa z makaronem muszelki i natką pietruszki, Bułka z masłem, twarożkiem z ogórkiem zielonym, rzodkiewką i szczypiorem, Orzechy  (1,5,7,8*)

Cyfry w nawiasach oznaczają numery alergenów podanych w tabeli obok.
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w jadłospisie.
Wszystkim życzymy smacznego.
Sporządziła: Marlena Michalska
TABELA ALERGENOW

Siatkarski LOLEK w Szlichtyngowej PDF Drukuj Email
Artykuły szkoły - Sport dziewcząt
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 17 stycznia 2011 18:04

15 lutego, w sobotę , w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Szlichtyngowej odbył się I Turniej Singli Siatkarskich Dziewcząt rocznik 2000 „Siatkarski Lolek”. Turniejowi patronowała Parafia Rzymskokatolicka w Szlichtyngowej, a organizatorami były Grupa Virtus i Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szlichtyngowej.

Uroczystego otwarcia imprezy dokonał ksiądz dziekan Antoni Łatka, wszystkich przywitał również gospodarz obiektu, na którym rozegrano zawody – dyrektor szkoły, pan Daniel Mika.

Mecze rozgrywano w jednym czasie na 6 boiskach, gdzie rywalizowało 36 zawodniczek w sześciu grupach eliminacyjnych.
W turnieju wzięły udział następujące szkoły i kluby: „Dwójka” Stęszew, „Zamet” Przemków, „Piast” Głogów, „Gaudia” Trzebnica, „Trójka” Sulechów, SP Kosieczyn, SP Zbąszynek, „Korona” Wschowa i SP Szlichtyngowa.

Turniej został zdominowany przez zespoły z Sulechowa i Szlichtyngowy. W pierwszej szóstce znalazły się po 3 zawodniczki z tych klubów (zwyciężczynie swoich grup eliminacyjnych).

Końcowa klasyfikacja turnieju (czołowa 10-tka):
1.SP Szlichtyngowa 2 (Julia Hejner)
2.SP Szlichtyngowa 1 (Ola Skwarczyńska, rocznik 2001)
3.SP Szlichtyngowa 3 (Kasia Lis)

4.„Trójka” Sulechów 2
5.„Trójka” Sulechów 1
6.„Trójka” Sulechów 4
7.„Dwójka” Stęszew 1
8.„Gaudia” Trzebnica 2
9.„Trójka” Sulechów 3
10.SP Szlichtyngowa 5 (Sandra Wawrzyniak, rocznik 2001)


Najlepsza szóstka zawodniczek otrzymała atrakcyjne nagrody (puchary, medale, maskotki i pamiątkowe dyplomy), natomiast pierwsza trójka dodatkowo otrzymała książki o tematyce religijnej. Wszystkie uczestniczki turnieju oraz opiekunowie i kibice podczas trwania turnieju częstowani byli słodyczami przez maskotkę turnieju, Krówkę Pakini (w tej roli Kuba Wasielewski)

Dziękujemy sponsorom - księdzu dziekanowi Antoniemu Łatce i Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Szlichtyngowej oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że nasz turniej miał tak ciekawą oprawę. Dziękujemy sędziom protokolantom oraz sędziom boiskowym za nienaganne sędziowanie i stanowczość. Dziękujemy również naszym rodzicom, którzy przygotowali wypieki oraz pani Teresie Soleckiej za pyszną pomidorówkę. Podziękowania należą się również panu Eugeniuszowi Tkaczowi za całodzienną pracę przed, w trakcie i po turnieju.

Witold Jasik i Radosław Wasielewski, trenerzy i nauczyciele SP im. Jana Pawła II w Szlichtyngowej.


 

Komentarze  

 
#2 ola kalbarczyk 2011-01-25 14:21
Cytować
 
 
#1 ola skwarczynska 2011-01-22 20:56
musial pan dodac to moje zdjecie
ja nie wiem
Cytować
 

Dodaj komentarz

Ze względu na charakter witryny (strona szkoły), a także (a może przede wszystkim) netykietę bardzo prosimy o kulturalne wyrażanie swoich opinii :) Admin, RW.


Kod antysapmowy
Odśwież

Różności

Pomocne w nauce

Statystyka

Użytkowników : 9
Artykułów : 830
Odsłon : 2236990

Archiwum

  • 2019 (28)
  • 2018 (78)
  • 2017 (70)
  • 2016 (69)
  • 2015 (70)
  • 2014 (39)
  • 2013 (67)
  • 2012 (55)
  • 2011 (109)