Losowe nowości

Turniej piłki nożnej chłopców

18.10.2017r we Wschowie na boisku ,,Orlik" przy SP nr 2 odbył się międzyszkolny Turniej piłki nożnej.
W turnieju wzięło udział 6 zespołów.

Wyniki rozgrywanych meczów:

Szlichtyngowa-Lgiń   3:0

Szlichtyngowa- SP1Wschowa  1:0

Szlichtyngowa-SP2Wschowa   1:0

Szlichtyngowa-Osowa Sień   2:1 rzuty karne

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Adrian Jaroszewski - 3 ,Eryk Kawa - 2 ,Krystian Kij - 2

VIm SP Lgiń

Gratulujemy waleczności oraz wzorowej sportowej postawy.

ZDJECIA

XVII Turniej Mikołajkowy w Krakowie z udziałem naszych "sreberek" PDF Drukuj Email
Artykuły szkoły - Sport dziewcząt
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 12 grudnia 2011 22:50

W dniach 9-11 grudnia w Sportowej Szkole Podstawowej nr 87 w Krakowie odbywał się XVII Mikołajkowy Turniej Minipiłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców szkół podstawowych. W turnieju wzięło udział 48 zespołów z każdego niemal zakątka Polski, po 24 w kategorii dziewcząt i chłopców. Wśród nich znalazła się ekipa SP Szlichtyngowa. ZOBACZ ZDJĘCIA
Po dwóch dniach zmagań i 10 wygranych meczach zespół ze Szlichtyngowy awansował do najlepszej czwórki, która w niedzielę miała rywalizować o medale. W drodze do półfinału dziewczęta pokonały czołowe zespoły z małopolski, śląska, wielkopolski, województwa podlaskiego, łódzkiego, mazowsza czy podkarpacia. Po sobotniej wyprawie na krakowski rynek i zwiedzeniu najpiękniejszych polskich zabytków w zimowej scenerii przyszedł czas na niedzielne zmagania. Po bardzo zaciętej, wygranej rywalizacji z klubem Dalin z Myślenic dziewczęta awansowały do ścisłego finału, gdzie nie sprostały tegorocznym medalistkom Mistrzostw Polski z Wieliczki, zdobywając tym samym srebrne
medale prestiżowego turnieju w Krakowie. Drugi zespół SP Szlichtyngowa zajął 15 miejsce.