Losowe nowości

JADŁOSPIS 09-20. 09. 2019


PONIEDZIAŁEK 09.09.2019
Zupa grochowa z parówką z szynki
Bułka  ciabatta z masłem,  sałatą i  serem żółtym, Pomidorki koktajlowe Nektarynka (1,6,7*)
WTOREK 10.09.2019
Kotlet z piersi kurczaka w słoneczniku, Ziemniaki z koperkiem, Mizeria z ogórka gruntowego, rzodkiewki i szczypiorku , Arbuz (1,3,7)
Środa 11.09.2019
Udziec z indyka w sosie ziołowym, Kasza pęczak, Sałatka z buraczka czerwonego, Maliny (1,7)
CZWARTEK 12.09.2019
Filet z miruny smażony, Ziemniaki, Surówka z białej rzodkwi, ogórka zielonego, marchewki,  pory i kukurydzy (1,3,4,7)
PIĄTEK 13.09.2019
Zupa  szczawiowa z jajkiem, Bułka orkiszowa z masłem, szynką białą z kurczaka                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Papryka kolorowa o chrupania (1,7,8 *)

PONIEDZIAŁEK 16.09.2019
Zupa letnia ( udka kuraka, włoszczyzna, brokuły, kalafior, brukselka, groszek zielony, kapusta, ziemniaki, koperek, fasolka szparagowa)
Bułka grahamka z masłem, filetem z indyka, ogórkiem zielonym i rzodkiewką   (1,6,7,8*)
WTOREK 17.09.2019
Makaron pełnoziarnisty z twarogiem waniliowym i sosem leśnym, Woda, Banan (1,7)
Środa 18.09.2019
Klopsiki w sosie pomidorowym, Ziemniaki, Surówka z kapusty pekińskiej, papryki, koperku i kukurydzy, Deser mleczno- orzechowy Zuzia (1,3,5,7)
CZWARTEK 19.09.2019
Ryba po grecku, Ziemniaki z koperkiem, Mus owocowy 100% (1,3,47)
PIĄTEK 20.09.2019
Zupa pomidorowa z makaronem muszelki i natką pietruszki, Bułka z masłem, twarożkiem z ogórkiem zielonym, rzodkiewką i szczypiorem, Orzechy  (1,5,7,8*)

Cyfry w nawiasach oznaczają numery alergenów podanych w tabeli obok.
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w jadłospisie.
Wszystkim życzymy smacznego.
Sporządziła: Marlena Michalska
TABELA ALERGENOW

Świetny występ biegaczek i biegaczy PDF Drukuj Email
Artykuły szkoły - Sport dziewcząt
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 29 września 2009 18:32

Bardzo udane okazały się dla uczniów naszej szkoły gminne biegi uliczne zorganizowane przez Urząd Miasta i Gminy w Szlichtyngowie.
SP w Szlichtyngowej wygrała bieg sztafetowy, a indywidualnie zarówno uczennice jak i uczniowie pokazali się z bardzo dobrej strony plasując się w czołówce każdego z biegów. Na uwagę zasługują również bardzo dobre wyniki w biegach indywidualnych uczniów ze szkół z Jędrzychowic i Starych Drzewiec (wyniki poniżej). GRATULUJEMY!






SZCZEGÓŁOWE WYNIKI:

Sztafeta:
1. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szlichtyngowej
2. Szkoła Podstawowa w Jędrzychowicach
3. Szkoła Podstawowa w Starych Drzewcach

Biegi indywidualne:
Klasa II
Dziewczęta

1.Kinga Kędzierska – SP Jędrzychowice
2.Dominika Szkudlarek - Szlichtyngowa
3.Ewa Milarczyk – Stare Drzewce

Chłopcy
1.Kacper Kubacki - Szlichtyngowa
2.Kacper Czechowski - Szlichtyngowa
3.Sebastian Warcholak – Stare Drzewce

Klasa III
Dziewczęta

1.Martyna Judasz - Szlichtyngowa
2.Ewa Grodzka - Jędrzychowice
3.Katarzyna Banaszczak – Stare Drzewce

Chłopcy
1.Kamil Pleń – Stare Drzewce
2.Filip Andrzejewski – Szlichtyngowa
3.Rafał Pludra - Szlichtyngowa

Klasa IV
Dziewczęta

1.Joanna Woźniak – Stare Drzewce
2.Magdalena Sowińska – Stare Drzewce
3.Kaja Neć – Szlichtyngowa

Chłopcy
1.Piotr Jeż - Szlichtyngowa
2.Adrian Mielniczek - Szlichtyngowa
3.Jakub Lidzbarski - Szlichtyngowa

Klasa V
Dziewczęta

1.Monika Karolak - Szlichtyngowa
2.Aleksandra Kubacka - Szlichtyngowa
3.Justyna Jabłońska – Jędrzychowice

Chłopcy
1.Szymon Czajkowski - Jędrzychowice
2.Filip Berek - Jędrzychowice
3.Paweł Jurczak – Jędrzychowice

Klasa VI
Dziewczęta

1.Natalia Mech - Jędrzychowice
2.Dominika Czechowska - Szlichtyngowa
3.Klaudia Warcholak – Stare Drzewce

Chłopcy
1.Paweł Moskalewicz – Szlichtyngowa
2.Bartosz Kubiak - Szlichtyngowa
3.Dawid Kaźmierczak - Jędrzychowice

 

Różności

Pomocne w nauce

Statystyka

Użytkowników : 9
Artykułów : 830
Odsłon : 2237005

Archiwum

  • 2019 (28)
  • 2018 (78)
  • 2017 (70)
  • 2016 (69)
  • 2015 (70)
  • 2014 (39)
  • 2013 (67)
  • 2012 (55)
  • 2011 (109)