Losowe nowości

KONKURS BIBLIJNY

Dnia 01.02. 2018 odbył się etap szkolny konkursu „Biblista Junior” z Ewangelii wg św. Mateusza. Do etapu rejonowego, który odbędzie się 15.03. 2018
w Głogowie, zakwalifikował się Marcin Zalewski – uczeń klasy VI b.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!
Katechetka E. Moskalewicz

Świetny występ biegaczek i biegaczy PDF Drukuj Email
Artykuły szkoły - Sport dziewcząt
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 29 września 2009 18:32

Bardzo udane okazały się dla uczniów naszej szkoły gminne biegi uliczne zorganizowane przez Urząd Miasta i Gminy w Szlichtyngowie.
SP w Szlichtyngowej wygrała bieg sztafetowy, a indywidualnie zarówno uczennice jak i uczniowie pokazali się z bardzo dobrej strony plasując się w czołówce każdego z biegów. Na uwagę zasługują również bardzo dobre wyniki w biegach indywidualnych uczniów ze szkół z Jędrzychowic i Starych Drzewiec (wyniki poniżej). GRATULUJEMY!






SZCZEGÓŁOWE WYNIKI:

Sztafeta:
1. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szlichtyngowej
2. Szkoła Podstawowa w Jędrzychowicach
3. Szkoła Podstawowa w Starych Drzewcach

Biegi indywidualne:
Klasa II
Dziewczęta

1.Kinga Kędzierska – SP Jędrzychowice
2.Dominika Szkudlarek - Szlichtyngowa
3.Ewa Milarczyk – Stare Drzewce

Chłopcy
1.Kacper Kubacki - Szlichtyngowa
2.Kacper Czechowski - Szlichtyngowa
3.Sebastian Warcholak – Stare Drzewce

Klasa III
Dziewczęta

1.Martyna Judasz - Szlichtyngowa
2.Ewa Grodzka - Jędrzychowice
3.Katarzyna Banaszczak – Stare Drzewce

Chłopcy
1.Kamil Pleń – Stare Drzewce
2.Filip Andrzejewski – Szlichtyngowa
3.Rafał Pludra - Szlichtyngowa

Klasa IV
Dziewczęta

1.Joanna Woźniak – Stare Drzewce
2.Magdalena Sowińska – Stare Drzewce
3.Kaja Neć – Szlichtyngowa

Chłopcy
1.Piotr Jeż - Szlichtyngowa
2.Adrian Mielniczek - Szlichtyngowa
3.Jakub Lidzbarski - Szlichtyngowa

Klasa V
Dziewczęta

1.Monika Karolak - Szlichtyngowa
2.Aleksandra Kubacka - Szlichtyngowa
3.Justyna Jabłońska – Jędrzychowice

Chłopcy
1.Szymon Czajkowski - Jędrzychowice
2.Filip Berek - Jędrzychowice
3.Paweł Jurczak – Jędrzychowice

Klasa VI
Dziewczęta

1.Natalia Mech - Jędrzychowice
2.Dominika Czechowska - Szlichtyngowa
3.Klaudia Warcholak – Stare Drzewce

Chłopcy
1.Paweł Moskalewicz – Szlichtyngowa
2.Bartosz Kubiak - Szlichtyngowa
3.Dawid Kaźmierczak - Jędrzychowice

 

Różności

Pomocne w nauce

Statystyka

Użytkowników : 9
Artykułów : 750
Odsłon : 1505566

Archiwum

  • 2018 (20)
  • 2017 (78)
  • 2016 (69)
  • 2015 (70)
  • 2014 (39)
  • 2013 (67)
  • 2012 (55)
  • 2011 (109)
  • 2010 (106)
  • 2009 (121)
  • Gościmy

    Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

    Imieniny

    18-02: Szymona Konstancji
    19-02: Arnolda Jozefa Konrada
    20-02: Leona Ludomira

    Kalendarz zmian

     sty   Luty 2018   mar

    NPWśCPS
       1  2  3
      4  5  6  7  8  910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728 
    Julianna Walker Willis Technology

    [+]
    • Increase font size
    • Decrease font size
    • Default font size